Eurocampy

Eurocamp 2023

Pro rok 2023 jsme změnili místo konání Eurocampu, který se tentokrát uskutečnil v Kunčicích pod Ondřejníkem. Účastnili se ho mladí lidé z České republiky, Německa, Portugalska, Malty, Kypru a Norska. Společně jsme slavili kulturní rozmanitost a budovali přátelství mezi národy prostřednictvím workshopů na téma "Back to ourselves" a sportu. Během návštěvy Frýdku-Místku televize Polar natočila krátkou reportáž s námi a zástupci města .


Trénuj jazyky!

Na těchto studentských výměnných pobytech pro mládež máš možnost si najít přátelé po celé Evropě a trénovat jazyky, které znáš ze školy. Eurocampy jsou určeny pro mladé lidi z našeho kraje ve věku 15 – 20 let, kteří se nebojí dobrodružství a chtějí zažít bezva prázdniny.


Eurocamp Malta 2023

Eurocamp na Maltě je bránou k nezapomenutelným zážitkům pro všechny. Prozkoumáte krásy Malty, ale také si zde odpočinete a opustíte chaotický všední svět. Téma letošního kempu bylo SIDE effect, při kterém účastníci spojili síly a vymysleli projekty, jak vylepšit nebo předejít každodenním problémům ve společnosti.


Ruhr Games 2023

Naše partnerská organizace v Německu uspořádala tábor během Ruhr Games 2023. 400 mladých lidí z 18 zemí oslavovalo přátelství a mezikulturní porozumění prostřednictvím sportu.


Eurocamp Portugalsko 2022

Video z dobrodružného kempu v Portugalsku s tématem "I am (multi)cultural". Kromě workshopů jsme si užili hodně vodních aktivit, poznali blíže místní kulturu, navštívili Lisabon a navázali mnohá přátelství.


Eurocamp 2022

V roce 2022 se po dlouhé covidové pauze podařilo Eurocamp konečně uspořádat. Eurocamp počtvté zavítal do areálu v Mokřinkách, kde se na přelomu července a srpna mohlo začít setkání mladých lidí z České republiky, Malty, Německa, Francie, Ukrajiny, Itálie a Kypru.


Eurocamp 2022 - Malta

Video jako vzpomínka na úžasný eurocamp na Maltě. Téma bylo Média a jejich vliv v moderní době. Kromě zajímavých přednášek a workshopů jsme také měli čas chodit k moři a trávit program v místní oratoři s ostatními národnostmi, a tak si najít nové mezinárodní kamarády a zlepšit komunikační dovednosti!